Discussão:Página principal

De Rede JorTec
Edição feita às 03h15min de 22 de junho de 2016 por Klimaservis (disc | contribs)

(dif) ← Edição anterior | ver versão atual (dif) | Versão posterior → (dif)
Ir para: navegação, pesquisa

Klima Yetkili Servisi Tamir Bakım Montaj Arıza Servis Merkezi

Klima Tamiri ve Bakımı Neden Önemlidir? Yaşam alanlarını istenildiği gibi iklimlendirmeye olanak tanıyan klimalar, teknolojinin bize sunduğu en faydalı cihazlardan biridir. Bu cihazlar iç ve dış ortamda farklı hava şartlarına maruz kalmaktadır. Özellikle yaz ve kış mevsimlerini sorunsuz geçirmek için iyi çalışan bir klimaya sahip olmak gerekir. Ayrıca var olan klimaların da periyodik olarak bakımı klima servisleri tarafından yaptırılmalı ve arıza tespitleri gerçekleştirilerek çözüm sunulmalıdır.

Profesyonel anlamda klima bakım hizmeti almak isteyenler tecrübeli teknikerlerimiz danışmanlığında yerinde tespit ve çözüm hizmetlerinden yararlanabilirler. Deneyimi ve bilgisi ile bugüne kadar yüzlerce firma ve kişiye özel çözümler sunmuş olan teknisyenlerimiz klima danışmanlığında rakipleri arasından sıyrılarak size en iyi hizmeti veriyor. Kullanmakta olduğunuz cihazınıza periyodik olarak yapılan klima bakım işlemleri ile gelecekte yaşayabileceğiniz sorunlar minimuma indiriliyor…

Şişli Klima Servisi

Doğuda Beşiktaş, kuzeyde ve batıda Kağıthane ve güneyde Beyoğlu ilçeleri ile komşu olan Şişli; tarihi eserleri, iş yerleri, mağazaları, sanat merkezleri ile İstanbul’un en gelişmiş yerlerinden biri. İş ve finans merkezi olarak gösterilen Şişli, Ayazağa’daki Cendere Deresi kıyılarında yer alan imalat sanayileriyle de bilinir. Tekstil merkezlerinin de yer aldığı bölgede ihracat oldukça gelişmiştir.

Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halide Edip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı, Pangaltı, Teşvikiye gibi önemli semtlere sahip olan Şişli nüfusun ihtiyaçlarını karşılayacak servis merkezi desteğini Servis Home’dan sağlıyor.Şişli klima servisi olarak Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halide Edip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı, Pangaltı ve Teşvikiye başta olmak üzere Şişli’deki tüm ilçe ve semtlere klima servis hizmeti vermekteyiz.

Şişli klima servisi 7/24 müşteri memnuniyetini devamlı kılmak, arıza ve bakım taleplerine anında cevap vermek, deneyimlerini müşterileri ile paylaşmak için her semte hizmet götürüyor. Şişli Klima Servisi Esentepe, Feriköy, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Teşvikiye tamir, bakım, montaj, yedek parça, arıza Avrupa Yakası servis hizmetleri vermekteyiz.

Vestel Klima Servisi

Klima servisi Servis Home 2008 yılında deneyimli ve uzman teknisyenleri, klima satış ve pazarlama ekibi, 20 araç filosu, 40 kişiden oluşan dinamik, deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ile kişi ve firmalara profesyonel çözümler sunmak ve memnuniyet sağlamak için kurulmuştur. Vestel klima servisi 7/24 müşteri memnuniyetini devamlı kılmak, arıza ve bakım taleplerine anında cevap vermek, deneyimlerini müşterileri ile paylaşmak için İstanbul’un her bölgesine hizmet veriyor. Vestel Klima Servis, alanında uzman teknisyenleri, teknolojik imkanları, geniş ulaşım ağı ve bilgi birikimi ile fark ve farkındalık yaratmak için profesyonel çözümler sunuyor.


Hakkımızda daha çok bilgi almak için www.klimaservis.com web sitemizi ziyaret edebilir yada aşağıdaki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.


Servis Home Klima Servis Merkezi


Adres: Kartaltepe Mahallesi Alpay İzer Sokak No: 4 Bakırköy – İSTANBUL Çağrı Merkezi: 444 11 56 Telefon: 0212 660 81 31 GSM: 0549 226 24 24

Ferramentas pessoais
Espaços nominais

Variantes
Ações
Navegação
Ferramentas