Discussão:Documentos

De Rede JorTec
Ir para: navegação, pesquisa

Mitsubishi Klima

Farklı yaşam alanları için özel olarak dizayn edilmiş klima modelleri içerisinde her bütçeye ve her ihtiyaca uygun seçenekler bulmak mümkün. Mevsimin olumsuz etkilerinden korunmak evinizin ya da ofisinizin havasını pozitif kılmak istiyorsanız, Mitsubishi klima [1] sizin için biçilmiş kaftan! Zengin model seçenekleri ile dekoratif çözümler sunan Mitsubishi iklimlendirme cihazlarını tüm yetkili satış noktalarından temin edebilirsiniz.

Niçin Mitsubishi Klima?

Bizi diğerlerinden farklı kılan özelliklerden sadece bazıları; Az enerji harcar ve tasarruf sağlar. En düşük ses seviyesiyle çalışır. Negatif iyon plakası evinizin havasını temizleyerek sağlıklı nefes alma imkânı verir. Havada bulunan bakterileri yok ederek kullanıcıyı hastalıktan korur.

Sigma Klima

Sigma Klimanın yatay ve dikey olarak havanın ortama yayılmasını sağlayan üç yönlü üfleme özelliği her bölgenin eşit derecede ısıtılması/soğutulmasını sağlar. Sessiz çalışma özelliği sayesinde huzuru kaçırmadan iklimlendirme görevini yerine getirir. Nem alma modu, kolay temizlenebilme özelliği, paslanmaz yüzey, 24 saat zamanlayıcı, uyku modu, otomatik yeniden başlama ve otomatik defrost kullanıcıya Sigma Klimanın sunduğu diğer avantajlardır. Ayrıca A sınıfı enerji ve R410A soğutucu kullanması nedeniyle hem çevre dostu hem de ekonomiktir.

Mekanların özelliklerine göre dizayn edilmiş inverter, duvar tipi, salon tipi, kaset tipi, tavan tipi, yer-tavan tipi, kanallı tip çeşitleriyle Sigma Klima iklimlendirme sorununuza kesin ve şık çözümler üretiyor. İnverter Duvar Tipi: Sigma Klima[2] otomatik ısı dengesini ayarlayarak enerji kaybını en aza indirir. Ortamda şık bir görüntü sergiler. Duvar Tipi: Hem havalandırma hem de nemlendirme özelliklerinin yanında yüksek sterilizasyon gücü ile bakterileri öldürür. Kaset Tipi: Taze hava kanalı bağlanma özelliğiyle daha bol temiz havanın ortamda olmasını sağlar. Salon Tipi: Gümüş iyon filtresi havayı bakterilerden arındıran Sigma Klima zarif görüntüsüyle evinize şıklık kazandırır. Tavan Tipi: Tavana monte edildiği için yer bakımından herhangi bir kısıtlama yapmak zorunda bırakmaz. İki adet emme paneline sahip Sigma Klima bakım işlerini kolaylaştırır. Yer-Tavan Tipi: Hem yerde dikey hem de tavanda yatay olmak üzere esnek montaj özelliği vardır. Otomatik salınım ve geniş açılı hava akışı sağlar. Kanallı Tip: Basınçlı hava özelliği sayesinde yüksek tavanlı mekanların her bölgesinde aynı ısı değerini sağlar.

Samsung VRF Klimalar Kuruluşu 1938’e kadar uzanan Asya’nın teknolojisini yaşam alanlarıyla buluşturan Samsung, elektronik sektöründe dünyanın sayılı devlerinden biri. Teknolojisini dayanıklı ev aletlerinde ürettiği VRF klimalarını sizlerle buluşturuyor.

Elektronik, (televizyon, telefon, bilgisayar), otomotiv, tıp, uzay araştırmaları alanında faaliyet gösteren Samsung, dijital kameralar, DVD, Blu-Ray, VCD, Uydu alıcısı, DVD-CD üretimi, beyaz eşya alanlarında da lider. Modern tasarımı, iç ve dış ünitelerinde kullanılan teknolojisi ile Samsung klima[3] kalitesi evlerinize geliyor.

Neden Samsung Klima?

Yıllardır elektronik alanında dünyanın sayılı firmalarından biri olan Samsung her açıdan deneyimli klima teknolojisi. Hafif ve taşınabilir üniteleri, kompakt tasarımı ile ev ve iş yerlerinize sorunsuz ve hızlı bir şekilde montajı yapılır. S-inverter teknolojisi, güçlü ve hızlı ısıtma/soğutma fonksiyonlarını minimum elektrik tüketimiyle gerçekleştirir. Daha hızlı ısıtma ve soğutma, ısı ayarı ve enerji kontrolü için yüksek performanslı inverter teknolojisi kullanılır. Doğayı ve yaşam alanlarınızı koruyan DNA, katasin ve Ez filtre sistemi ile mikropları ve kokuları ortadan kaldırır.

Ferramentas pessoais
Espaços nominais

Variantes
Ações
Navegação
Ferramentas